UYGAD (Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti) 1.Olağan Genel Kurul toplantısını Tuzla’daki Merkez Ofisi'nde yaptı.Genel Başkanlığa Mehmet Derviş Canbekli seçildi. UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001 İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01 HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER...Genel Merkez Adresi....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad. No:78/1B Tuzla.....Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz
Duyurular

UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001  İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01

HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ

HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER


ULUSLARARASI YAARLAR VE GAZETECİLER CEMİYETİ'NİN 09/01/2017 TARİHİNDE DÜZENLENEN "15 TEMMUZ,TERÖR VE MEDYA" KONULU PANEL, YOĞUN KAR MUHALEFETİNDEN DOLAYI PROGRAMIMIZ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR...


(UYGAD)Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti 1. Olağan Genel Kurul Toplantımız Tuzla Merkez Ofisimizde gerçekleşti. Yeni oluşturulan Yönetim Kurulumuz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun.Katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum..


Genel Merkez ....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad.No:78/1 B Tuzla/İST.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz


İstanbul Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,4544   5,4643
EURO 6,1905   6,2016
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.

abortion pill side effects

I too all up towards accommodate the Gomel sike with regard to the Popular Regency, which was called Tourist Coaching abortion pill articles abortionpill-online.com having an abortion price of an abortion pill abortion pill laws how much are abortions Centres trendy Gomel.

Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   UYGAD İSTİŞARE TOPLANTISINI BAHÇELİEVLER'DE YAPTI
  Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti (UYGAD) bu ayki istişare toplantısını merkezi Bahçelievler’de bulunan 34 Gündem gazetesinde düzenlenen sabah kahvaltısı programından sonra gerçekleştirdi. Devamı..

   "Ertelemeyin, onların 'haftaya da yaşarım' deme şansı yok!"
  "Belki de Sensin" proje gönüllüleri Tatavla sahne'sinde bir araya geldi. Kök hücre nakli ile ilgili çalışmalar yürüten ve Gönüllü projede yer alan Yaşama dokunanlar "Belkide Sensin" projesinde onlarca gönüllüyü Cihangir Tatavla Sahne'sinde bir araya getirdi. Devamı..

   "GÜN, BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR"
  Ülkemizde yaşanan kaos ve darbe planı nedi ile milli iradeye karşı yapılmış darbe girişimine  "ULUSLARARASI GAZETECİLER VE YAZARLAR CEMİYETİ" UYGAD Genel Başkanı Mehmet Derviş Canbekli bir basın açıklaması yapmıştır.  Devamı..

   Basın dünyasında yeni bir nefes
  ‘’Koltuk hiç kimsenin malı değil, hizmet edenin emaneti olacaktır’’ Bünyesinde çeşitli ülkelerde görev yapan gazeteci ve yazarların da yer aldığı Uluslararası Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti (UYGAD) kuruldu. Devamı..

   SAYIN UYELERIMIZ.
  Devamı..

   UYGAD YÖNETİM KURULU İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
  UYGAD (Uluslar Arası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti) Yönetim Kurulu toplantısı, UYGAD Yönetim Kurulu ve üyelerinin katımıyla Levent’de bulunan Pol Center Toplantı Salonu'nda gerçekleşti. Toplantı sonrası iftar programı ise, Balat’daki Osmanoğlu Kebap Cesur Usta ev sahipliğinde yapıldı. Devamı..

   Karadenizliler UYGAD ile iftar yemeğinde buluştu
  Karadenizliler, Karadeniz Konfederasyonu(KARKON)’un düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi. Devamı..

   UYGAD, büyük bir cemiyet olacak
  İslim Kübra CANBEKLİ Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti (UYGAD) Yönetim Kurulu, ilk resmi toplantısını yaptı. Kuruluş tarihinden sonra ilk toplantısını Kartal'daki merkez ofis toplantı salonunda gerçekleştiren UYGAD Yönetim Kurulu, Kurucu Başkan Mehmet Derviş Canbekli başkanlığında bir araya geldi. Devamı..

   Basın dünyasında yeni bir nefes
  ‘’Koltuk hiç kimsenin malı değil, hizmet edenin emaneti olacaktır’’ Bünyesinde çeşitli ülkelerde görev yapan gazeteci ve yazarların da yer aldığı Uluslararası Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti (UYGAD) kuruldu. Devamı..
1 2 3 4 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 55
Dün: 77
Toplam: 83084