UYGAD (Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti) 1.Olağan Genel Kurul toplantısını Tuzla’daki Merkez Ofisi'nde yaptı.Genel Başkanlığa Mehmet Derviş Canbekli seçildi. UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001 İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01 HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER...Genel Merkez Adresi....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad. No:78/1B Tuzla.....Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz
Duyurular

UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001  İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01

HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ

HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER


ULUSLARARASI YAARLAR VE GAZETECİLER CEMİYETİ'NİN 09/01/2017 TARİHİNDE DÜZENLENEN "15 TEMMUZ,TERÖR VE MEDYA" KONULU PANEL, YOĞUN KAR MUHALEFETİNDEN DOLAYI PROGRAMIMIZ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR...


(UYGAD)Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti 1. Olağan Genel Kurul Toplantımız Tuzla Merkez Ofisimizde gerçekleşti. Yeni oluşturulan Yönetim Kurulumuz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun.Katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum..


Genel Merkez ....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad.No:78/1 B Tuzla/İST.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz


İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 4,5534   4,5616
EURO 5,3469   5,3566
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.

abortion pill side effects

I too all up towards accommodate the Gomel sike with regard to the Popular Regency, which was called Tourist Coaching abortion pill articles abortionpill-online.com having an abortion price of an abortion pill abortion pill laws how much are abortions Centres trendy Gomel.

Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
UYGAD Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde
 
 

(UYGAD) Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli, Kurucular Kurulu Müslüm Aktürk ve Yönetim Kurulu üyesi Fuat Bodur Ankara’ya çıkarma yaptı.

Henüz yeni kurulan ve 1.Olağan Genel Kurul toplantısını gerçekleştiren UYGAD Yönetim Kurulu, ilk ziyaretini TBMM’ye yaptı. UYGAD Yönetim Kurulu Üyesi ve MARDİNDER Başkanı Fuat Bodur’un önderliğinde gerçekleşen ziyaretin ilki Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman oldu.

AK Parti Milletvekilleri Orhan Miroğlu ile Ceyda Bölünmez Çankırı’nın rehberlik ettiği, 23. Dönem Milletvekili Doç. Dr. Cüneyt Yüksel’in ve MARİŞ Başkanı Abdülkadir Akkuş’un da katıldığı ziyarette Başkan Kahraman UYGAD’ın çalışmaları hakkında bilgi aldı. Tanışma sonrası 15 Temmuz’da yaşanan olaylara değinen Meclis Başkanı Kahraman o gecenin kahramanlarından övgü ile bahsetti. Özellikle kadın milletvekillerinin cesaretine hayran kaldığını anlatan Kahraman, O gece şehit vatanseverlere bir kez daha Allah’tan rahmet diledi.

TBMM sizaretlerini sürdüren UYGAD Yönetim kurulu, daha sonra AK Parti Grup Başkan Vekili Prof. Dr. Mehmet Nuri Bostancı’yı ziyaret etti. Ziyaretin ardından Ak Parti milletvekilleri Cemil Çiçek, Mehmet Akyürek, Muhammet Emin Akbaşoğlu, Ayşe Sula Köseoğlu ve Ak Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir ile görüşmelerde bulundu.

UYGAD, TBMM ziyaretinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ı makamında ziyaret etti. UYGAD Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli Cemiyetin faaliyetlerinden ve oluşumundan bahsederek yapılması planlanan projelerini anlattı. Mevzu yine 15 Temmuz darbe gecesi ve ihanet çetesiydi. 15 Temuuz’dan bu yana 3 ay geçmesine rağmen halen çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini anlatan Ataş, yapılan davetlere üzülerekde olsa katılamadığını hatta evin yolunu bile unuttuğunu söyledi. “Ülke çıkarları herşeyin önünde gelir “diyen Ataş, Gazetecilerede çok iş düştüğünü ifade etti.

UYGAD Genel Başkanı Canbekli gün boyu yapılan olumlu ziyaretlerin arından emeği geçen Başkan Fuat Bodur’a, Milletvekili Cüneyt Yüksel’e, İş Adamı Abdülkadir Akkuş’a, Av. Mehmet Tunç,Hamit Öncü ve Arzu Sidal’a teşekkür etti.


Okunma Sayısı: 1056Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 37
Dün: 85
Toplam: 54926