UYGAD (Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti) 1.Olağan Genel Kurul toplantısını Tuzla’daki Merkez Ofisi'nde yaptı.Genel Başkanlığa Mehmet Derviş Canbekli seçildi. UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001 İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01 HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER...Genel Merkez Adresi....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad. No:78/1B Tuzla.....Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz
Duyurular

UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001  İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01

HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ

HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER


ULUSLARARASI YAARLAR VE GAZETECİLER CEMİYETİ'NİN 09/01/2017 TARİHİNDE DÜZENLENEN "15 TEMMUZ,TERÖR VE MEDYA" KONULU PANEL, YOĞUN KAR MUHALEFETİNDEN DOLAYI PROGRAMIMIZ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR...


(UYGAD)Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti 1. Olağan Genel Kurul Toplantımız Tuzla Merkez Ofisimizde gerçekleşti. Yeni oluşturulan Yönetim Kurulumuz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun.Katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum..


Genel Merkez ....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad.No:78/1 B Tuzla/İST.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz


İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 4,5534   4,5616
EURO 5,3469   5,3566
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
(UYGAD) Şanlıurfa Teşkilatı öğretmenler gününü kutladı.
 
 

Merkezi İstanbul’da olan Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyetimiz (UYGAD) Şanlıurfa Teşkilatı ilk programını yaparak Öğretmenler gününü kutladı. Programda emekli eğitimci Ahmet Soran’a; vefat eden, şehit olan ve emekli öğretmenler adına plaket takdimi edildi.

Şanlıurfa Haliliye ilçesi Köprübaşı mevkisinde olan şubedeki programa, Şeyhanlılr Yardımlaşma Derneği Baskanı Mustafa Çiçekli, Medya yazarları der Baskanı Abdulkadir İkbal, İnternet Yayıncıları Derneği Baskanı Ömer Dodanlı  ,Tüm Emekliler Derneği Başk. Yardımcısı İbrahim Türkmen, İnşaat mühendisleri Odası eski Baskanı Enver Sedat Yahlizade, halk eğitim diksiyon hocası İbrahim Halil Çelik ve öğrencileri, TC Adalet Bakanlıgı mütercimi emekli öğretim görevlisi Cuma Hundur, İstanbul Şanlıurfa İşadamları Dernegi kurucusu Sami Ciriş, fotoğraf sanatçısı Taylan Olguner, şair ve ressam Fatih Kürkçüoğlu, Kısas’lı şairler, Ahmet SORAN hocanın ailesi, ögrencileri ve basın medya temsilcileri iştirak ettiler.

UYGAD Şanlıurfa İl temsilcisi Sıtkı Aloğlu Sn SORAN hoca ve katılımcılara teşekkür ederken, Şubenin resmi açılışının 10 Aralık’da İstanbul’dan gelecek UYGAD ve Mercek Haber yöneticileri tarafından yapılacağını belirtti.

Merkezi İstanbul’da olan Uluslararası yazarlar ve gazeteciler cemiyetimiz (UYGAD) Şanlıurfa Teşkilatı ilk programını yaparak Öğretmenler gününü kutladı ve emekli eğitimci Ahmet SORAN beye tüm ve vefat eden, şehid olan ve emekli öğretmenler adına plaket takdimi yaptı.

 

 


Okunma Sayısı: 735Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 37
Dün: 85
Toplam: 54926