UYGAD (Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti) 1.Olağan Genel Kurul toplantısını Tuzla’daki Merkez Ofisi'nde yaptı.Genel Başkanlığa Mehmet Derviş Canbekli seçildi. UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001 İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01 HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER...Genel Merkez Adresi....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad. No:78/1B Tuzla.....Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz
Duyurular

UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001  İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01

HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ

HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER


ULUSLARARASI YAARLAR VE GAZETECİLER CEMİYETİ'NİN 09/01/2017 TARİHİNDE DÜZENLENEN "15 TEMMUZ,TERÖR VE MEDYA" KONULU PANEL, YOĞUN KAR MUHALEFETİNDEN DOLAYI PROGRAMIMIZ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR...


(UYGAD)Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti 1. Olağan Genel Kurul Toplantımız Tuzla Merkez Ofisimizde gerçekleşti. Yeni oluşturulan Yönetim Kurulumuz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun.Katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum..


Genel Merkez ....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad.No:78/1 B Tuzla/İST.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz


İstanbul Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,4544   5,4643
EURO 6,1905   6,2016
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
UYGAD Üyelerine Fethiye’de tatil keyfi…
 
 

Projeden projeye koşan yönetim kurulu üyeleri ve Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli, UYGAD İzmir Bölge Sorumlusu Gazeteci – Yazar Ali Erturan’ın gayretleri ve girişimiyle üyeleri için Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir tatil merkezi ile anlaşma sağlandı.

 

Bundan böyle, Fethiyede tatil yapacak olan UYGAD üyeleri “OurPlace Otelde” tatillerini indirimli fiyat tarifesi ile sabah kahvaltısı, akşam yemeği , çay ve kahve ikramlarıyla en iyi şekilde yapma imkanına sahip olacak.

FETHİYE’NİN TURİZM ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

 

Fethiye, kelimelerle anlatılamayacak kadar güzelliklerle dolu bir Akdeniz ilçesidir. Eğer bir doğa tutkunuysanız ve yaşamınızda yeni ufuklar keşfetmek için sabırsızlanıyorsanız, tatiliniz için mükemmel bir seçim fırsatınız var. Fethiye’nin doğal cennetinde, birbirinden şirin irili ufaklı koyları, kumsalları, adaları, sıcak iklimi ve bereketli toprakları ileToros’ların yeşil çam ormanlarının görüntüsü sizi bekliyor. Işıklar kentinde, tatil keyfinizin bir coşkuya dönüştüğünü hissedecek,Ölüdeniz’in turkuaz rengi denizin de yüzüp, Kayaköy’ün tarihi ve mistik havasında huzur bulacaksınız.

TARİH VE KÜLTÜR BAKIMINDAN ÖZELLİKLERİ VARMIDIR?

 

Tarih ve kültür’ün çevredeki doğal güzelliklerle nasıl bütünleşip renklendiğinin tanığı olacaksınız. Fethiye, Türkiye’nin güneybatısında Akdeniz’in Ege ile buluştuğu kıyılarda, Uluslararası Dalaman Havalimanına 50 km uzaklıkta yer alıyor. Diğer merkezlerle karayolu ulaşımının kolaylığı, yılın her ayında yolculuğunuzun zevkli ve rahat geçmesini sağlıyor. Doğal limanı ve marinası, deniz yolculuğunu seçenler ve yatçılar için bütün olanaklara sahip. Fethiye’nin 35 km yakınındaki Göcek Koyu ve marinaları da son yıllarda Akdeniz’in yatçılarının en sevdiği uğrak yerleri.

İMZALAR KARŞILIKLI ATILDI…

 

Üyelerinin en iyi, en güzel ve hesaplı şekilde dolu dolu bir tatil yapmaları için “OurPlace otel” ile anlaşan UYGAD, şartlarda ve prensipte uzlaşma sağlandıktan sonra imzaya oturdu. Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli ve Otel işletmecisi Halil İbrahim Kılıç, ‘’ Hayırlı olsun’’ dilekleriyle sözleşmeyi imzaladı. canbekli; Bu Hotel artık UYGAD’ ın, ‘’Uluslararası yazarlar ve gazeteciler Cemiyeti’nin anlaşmalı otelidir‘’ tabelasının otele asılması ile anlaşma tamamlandı. İmzalarla resmileşen UYGAD’ın yeni anlaşmalı tatil merkezi tüm üyelerin de sevgisini ve beğenisini kazandı.

Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 

 

UYGAD Basın Cemiyetini kurduğumuz ilk günden itibaren üyelerimize bir tatil merkezi kazandırmanın önemine değinmiştim. Yaradana şükürler olsun ki bu dileğimiz gerçekleşti. İzmir Temsilci Başkanımız Ali Erturan’a bu görev verildiğinde seve seve yerine getirmeye hazır olduğunu söylemesi açıkça beni mutlu etmişti. Muğla Temsilcimiz Mine Salmiş’ın da desteklerini alarak bu projemizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Üç gün boyunca bizleri mekanında misafir eden aynı zamanda Paraşüt hocası Halil İbrahim Kılıç’a da Temsilci başkanlarımıza yoğun çabalarından dolayı teşekkür ediyorum. Görev kutsaldır deyip yollara koyulduk ve bir projemizi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz turizm araştırmalarımız bununla kalmayacak ve sürprizlerle devam edecektir inşallah. Hepimize hayırlı olsun.

 

“OurPlace otel ” UYGAD’ın anlaşmalı tatil merkezi olması aşamasında tabela yapımı ve otel duvarına montaj aşamasında işin takibi açısından hiç bir şekilde Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli ile Star Haber Genel Yayın Yönetmeni ve UYGAD İzmir Bölge Sorumlusu Ali Erturanı yalnız bırakmayan ve her konuda yardımlarını esirgemeyen Uygad Muğla Bölge Sorumlusu, Ressam ve yazar Mine Sarmış’ın katkı ve emekleri de göz ardı edilemez.

 

Uygad Genel Başkanı Mehmet Derviş Canbekli üç günlük çalışma sonucu UYGAD camiasına anlaşmalı bir tatil merkezi kazandırdığı için başta UYGAD İzmir Bölge Sorumlusu Gazeteci Yazar Ali Erturan’a ve UYGAD Muğla Bölge Sorumlusu Mine Sarmış’a teşekkürlerini iletti…


Okunma Sayısı: 837Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 55
Dün: 77
Toplam: 83084