UYGAD (Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti) 1.Olağan Genel Kurul toplantısını Tuzla’daki Merkez Ofisi'nde yaptı.Genel Başkanlığa Mehmet Derviş Canbekli seçildi. UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001 İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01 HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER...Genel Merkez Adresi....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad. No:78/1B Tuzla.....Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz
Duyurular

UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001  İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01

HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ

HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER


ULUSLARARASI YAARLAR VE GAZETECİLER CEMİYETİ'NİN 09/01/2017 TARİHİNDE DÜZENLENEN "15 TEMMUZ,TERÖR VE MEDYA" KONULU PANEL, YOĞUN KAR MUHALEFETİNDEN DOLAYI PROGRAMIMIZ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR...


(UYGAD)Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti 1. Olağan Genel Kurul Toplantımız Tuzla Merkez Ofisimizde gerçekleşti. Yeni oluşturulan Yönetim Kurulumuz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun.Katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum..


Genel Merkez ....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad.No:78/1 B Tuzla/İST.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz


İstanbul Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,4544   5,4643
EURO 6,1905   6,2016
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.

abortion pill side effects

I too all up towards accommodate the Gomel sike with regard to the Popular Regency, which was called Tourist Coaching abortion pill articles abortionpill-online.com having an abortion price of an abortion pill abortion pill laws how much are abortions Centres trendy Gomel.

Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
UYGAD Üyelerine Kuşadası’nda tatil merkezi…
 
 

Projeden projeye koşan Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli ve yönetim kurulu üyeleri, UYGAD İzmir Bölge Sorumlusu Gazeteci-Yazar Ali Erturan’ın gayretleri ve girişimiyle UYGAD üyeleri için Aydın’ın Kuşadası ilçesinde ikinci bir tatil merkezi ile daha anlaşma sağladı.

Bundan böyle, Kuşadası’nda tatil yapacak olan UYGAD üyeleri İniştepe Resort Otel’de tatillerini indirimli fiyat tarifesinden yapacak.

İkinci Bir Tatil Merkezi Kazandırdık

UYGAD Genel Başkanı Mehmet Derviş Canbekli, “Uygad Basın Cemiyeti’ne Muğla Fethiye’de ki Our Place Otel tatil yerinden sonra ikinci bir tatil merkezi daha kazandırdık. Aydın’ın Kuşadası İlçesindeki İniştepe Resort Otel, Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti’nin anlaşmalı Kuşadası Tatil Evleri oldu. İniştepe Resort Otel İşletmecisi Züleyha Durak’a şahsım ve emeği geçen İzmir Temsilcimiz Ali Erturan adına göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum. Anlaşmamız tüm UYGAD Basın Cemiyeti’ne ve ailesine İniştepe Resort Otel’ede hayırlı olsun” diyerek sözlerini noktaladı.

Teşekkürler Züleyha Durak

 

UYGAD İzmir Temsilcisi Ali Erturan, “Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyetinin Anlaşmalı Kuşadası Tatil Evleri Olan “İniştepe Resort Otel” İşletmecisi Sayın Züleyha Durak’a, şahsımı, UYGAD Genel Başkanı Mehmet Derviş Canbekli’yi ve Genel Başkanın Asistanı Keriman Altun’u misafir ettiği ve en iyi şekilde ilgilendiği için kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Anlaşmanın İniştepe Resort Otel’e ve UYGAD’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sizlerle Gurur Duyuyoruz

 

İniştepe Resort Otel İşletmecisi Züleyha Durak ise, “UYGAD Basın Cemiyeti ile yaptığımız anlaşma hem bize, hem de UYGAD üyelerine hayırlı olsun. Sizlerle gurur duyuyoruz. Zor iş yapıyorsunuz. Yorgunluğunuzu tatil merkezimizde atmanızı umuyorum. UYGAD Üyelerini ve ailelerini burada ağırlamaktan memnunluk duyacağız” dedi ve anlaşma karşılıklı olarak imzalandı.


20.08.2017 Okunma Sayısı: 645Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 55
Dün: 77
Toplam: 83084