UYGAD (Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti) 1.Olağan Genel Kurul toplantısını Tuzla’daki Merkez Ofisi'nde yaptı.Genel Başkanlığa Mehmet Derviş Canbekli seçildi. UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001 İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01 HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER...Genel Merkez Adresi....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad. No:78/1B Tuzla.....Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz
Duyurular

UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001  İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01

HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ

HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER


ULUSLARARASI YAARLAR VE GAZETECİLER CEMİYETİ'NİN 09/01/2017 TARİHİNDE DÜZENLENEN "15 TEMMUZ,TERÖR VE MEDYA" KONULU PANEL, YOĞUN KAR MUHALEFETİNDEN DOLAYI PROGRAMIMIZ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR...


(UYGAD)Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti 1. Olağan Genel Kurul Toplantımız Tuzla Merkez Ofisimizde gerçekleşti. Yeni oluşturulan Yönetim Kurulumuz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun.Katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum..


Genel Merkez ....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad.No:78/1 B Tuzla/İST.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz


İstanbul Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,4544   5,4643
EURO 6,1905   6,2016
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
UYGAD’IN KONUĞU ABİDİN KURT OLDU
 
 

UYGAD’ın Eylül Ayında ilkini düzenleyeceği ve 12 dalda yılın en iyilerinin seçileceği 1. UYGAD ALTIN KALEM ÖDÜLLERİ’nin organizasyonu ile ilgili bir araya gelen UYGAD Yönetim kurulu Küçükçekmece Müteahhitler Birliği Başkanı Abidin KURT’u Konuk ederek İnşaat sektörünün sorunları ve kentsel dönüşümün son durumu ile ilgili bilgi aldı.

Toplantının açılış konuşmasında 12 dalda UYGAD’ın Eylül ayında düzenleyeceği ve Türkiye’nin en iyilerinin ödüllerini alacağı “1. ULUSLARARASI ALTIN KALEM ÖDÜLLERİ” hakkında yönetim kurulunu bilgilendiren ve üyelerinin görüşlerini alan UYGAD Genel Başkanı Mehmet Derviş CANBEKLİ “UYGAD olarak hiçbir siyasi görüşü ayırt etmeden ülkemize kendi konusunda en iyi hizmeti veren Kurum, Kuruluş ve şahıslara, gelecek kuşaklara örnek olması ve gelenekselleşmesi için ödül gecesi yapmaya karar vermiş bulunmaktayız. Her şeyin üstünde tuttuğumuz vatan ve millet sevgimize bu ödülleri hak edenleri de ortak etmek bizim için onur verici bir durumdur” dedi.

 

Toplantının ilerleyen zamanlarında İnşaat sektörünün lokomotifleri konumunda olan Müteahitlerin istekleri ve sorunları hakkında bilgi veren Küçükçekmece Müteahhitler Birliği Başkanı Abidin KURT İmar yasasının ve Kentsel dönüşüm Projesinin düzenlenmesi ve güncel ihtiyaçlara göre revize edilmesi gerektiğini söylediği konuşmasında “Hep birlikte daha büyük başarılara imza atmak için çalışacağız. Yaratacağımız sinerjiyle, sorunlarımızı tek tek aşarak, çok daha güçlü, çok daha etkili, çok daha iddialı bir sektör haline geleceğimizden hiç şüphe duymuyorum. Türk müteahhitlerinin dünyada neler başarabileceğini hep beraber göstereceğimize inancım tamdır.” dedi.

 

 

 


10.08.2017 Okunma Sayısı: 912Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 55
Dün: 77
Toplam: 83084