UYGAD (Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti) 1.Olağan Genel Kurul toplantısını Tuzla’daki Merkez Ofisi'nde yaptı.Genel Başkanlığa Mehmet Derviş Canbekli seçildi. UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001 İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01 HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER...Genel Merkez Adresi....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad. No:78/1B Tuzla.....Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz
Duyurular

UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001  İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01

HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ

HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER


ULUSLARARASI YAARLAR VE GAZETECİLER CEMİYETİ'NİN 09/01/2017 TARİHİNDE DÜZENLENEN "15 TEMMUZ,TERÖR VE MEDYA" KONULU PANEL, YOĞUN KAR MUHALEFETİNDEN DOLAYI PROGRAMIMIZ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR...


(UYGAD)Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti 1. Olağan Genel Kurul Toplantımız Tuzla Merkez Ofisimizde gerçekleşti. Yeni oluşturulan Yönetim Kurulumuz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun.Katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum..


Genel Merkez ....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad.No:78/1 B Tuzla/İST.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz


İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,3141   5,3236
EURO 6,0263   6,0371
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Güneydoğu Temsilciliğimiz Şanlıurfa'da Görevine Başladı
 
 

Hem ulusal hem de yerel medyanın aynı çatı altında buluşma ve kaynaşmasını sağlamanın yanı sıra, medyanın sorunlarının ele alınacağı paneller düzenlemek ve eğitim seminerlerinin yanı sıra sosyal projeler hazırlamak anlayışı ile kurulan (UYGAD) Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Güneydoğu Bölge Temsilciliğine Murat Atmanoğu ve Şanlıurfa İl Temsilciliğine Bülent Karaca getirildi. 

UYGAD’ın Doğru tarafsız ve ilkeleri doğrultusunda halkın sorunlarını paylaşmak,medya ilişkilerinde aktif olmak, medyanın sorunlarına çözüm bulmak, Hakk'a niyetle gereğini yapmak ve Her ne olursa olsun dürüstlükten şaşmamak Sadece yazarak değil, sosyal hizmetlerde de bulunmak en büyük hedeflerini daha ileriye taşımak amaçlı hareket edeceğini belirten Güneydoğu Bölge Temsilcisi Murat Atmanoğu bu vizyonun Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan gazeteciler arasında dostluk ve iş paylaşımının yanı sıra sosyal etkinlikler kapsamında bölge gazetecilerinin sesi olmaya çalışacaklarını dile getirdi.

UYGAD’ın sadece bir cemiyet olmadığını ve yanı sıra çeşitli aktiviteler ve sosyal etkinlikler konusunda Şanlıurfa genelinde UYGAD adına çok ciddi çalışmalar yapacaklarını ifade eden UYGAD Şanlıurfa İl Temsilcisi Bülent Karaca gazetecilerin UYGAD çatısı altında daha aktif bir şekilde çalışmalarını sağlayacaklarının altını çizdi.


Okunma Sayısı: 177Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 70
Dün: 83
Toplam: 80836