UYGAD (Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti) 1.Olağan Genel Kurul toplantısını Tuzla’daki Merkez Ofisi'nde yaptı.Genel Başkanlığa Mehmet Derviş Canbekli seçildi. UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001 İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01 HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER...Genel Merkez Adresi....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad. No:78/1B Tuzla.....Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz
Duyurular

UYGAD Resmi Hesap ve İban Numarası açılmıştır: Hesap No: 2663 79601108 5001  İban No: TR31 0001 0026 6379 6011 0850 01

HESAP SAHİBİ. UYGAD ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ

HESAP ADI:ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER


ULUSLARARASI YAARLAR VE GAZETECİLER CEMİYETİ'NİN 09/01/2017 TARİHİNDE DÜZENLENEN "15 TEMMUZ,TERÖR VE MEDYA" KONULU PANEL, YOĞUN KAR MUHALEFETİNDEN DOLAYI PROGRAMIMIZ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR...


(UYGAD)Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti 1. Olağan Genel Kurul Toplantımız Tuzla Merkez Ofisimizde gerçekleşti. Yeni oluşturulan Yönetim Kurulumuz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun.Katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum..


Genel Merkez ....Aydıntepe Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad.No:78/1 B Tuzla/İST.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Toplantı gün ve saatlerini Duyuru bölümünden takip edebilirsiniz


İstanbul Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 3,8143   3,8212
EURO 4,6624   4,6708
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.

abortion pill side effects

I too all up towards accommodate the Gomel sike with regard to the Popular Regency, which was called Tourist Coaching abortion pill articles abortionpill-online.com having an abortion price of an abortion pill abortion pill laws how much are abortions Centres trendy Gomel.

Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  HABERLER


   UYGAD Genel Merkezini Tuzla'da açtı
  UYGAD Genel Merkezi Tuzla İçmeler Meydanı’nda yoğun bir katılımla açıldı. Açılış Kurdelasını Ak Parti Milletvekili Doç.Dr.Cüneyt Yüksel ve Ak Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci birlikte kesti. Devamı..

   UYGAD ilk kahvaltılı toplantısını Genel Merkezde yaptı
  UYGAD Yönetim Kurulu, 21 Ekim'de açılacak olan Genel Merkezin İştişare toplantısını Genel merkez salonunda kahvaltılı yaptı. Devamı..

   Kurban Bayramınız Kutlu olsun
  UYGAD Genel Başkanı Canbekli bayram mesajı yayınladı. Devamı..

   UYGAD İZMİR TEMSİLCİSİ ALİ ERTURAN’IN UYGAD İLE İLİŞKİSİ KALMAMIŞTIR
  İzmir Temsilcisi Ali Erturan'ın Üyelik İstifası Kabul edildi. Devamı..

   UYGAD’IN KONUĞU ABİDİN KURT OLDU
  Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti (UYGAD)Zeytinburnu’nda bulunan Mekan İstanbul’da yaptığı kahvaltılı yönetim kurulu toplantısında Küçükçekmece Müteahhitler Birliği (KÜMBİR) Başkanı Abidin KURT’u konuk etti. Devamı..

   UYGAD Üyelerine Kuşadası’nda tatil merkezi…
  Kısa adı “UYGAD” olan Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu yıl ikinci tatil yerini üyelerine kazandıran UYGAD’ın projeleri bir bir hayata geçiyor… Devamı..

   UYGAD Üyelerine Fethiye’de tatil keyfi…
  UYGAD’ın projeleri bir bir hayata geçiyor… Kısa adı ‘’UYGAD‘’ olan Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti ,çalışmalarına hiç hız kesmeden devam ediyor. Devamı..

   24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
  UYGAD Genel Başkanı günün anısına bir mesaj yayımladı… Devamı..

   UYGAD Kağıthane’de Türktipi Cumhurbaşkanlığı Sistemini Değerlendirdi
  Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Derneği (UYGAD), 07 Nisan 2017 Saat:20.00’da Kağıthane Gültepe Kültür Merkezinde “Yeni Anayasa ve Yeni Sistemle Türkiye Ne Kazanır?” konulu bir konferans düzenledi. Devamı..

   UYGAD HOLLANDA’YI KINADI
  Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Derneği,Hollanda Büyük Elçiliği önünde bu ülkeyi kınayan bir basın açıklaması yaptı. Devamı..

   “Anayasa değişikliği ile parlamento daha özgür olacak”
  AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, 16 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için, “İnşallah 16 Nisan’da kabul edilecek Anayasa değişikliği ile parlamento daha özgür olacak, kuvvetler ayrılığı tamamen sağlanmış olacak” dedi. Devamı..

   UYGAD'DAN SERT AÇIKLAMA
  Hürriyet Gazetesinin “Karargâh rahatsız” Haberini Kınıyoruz! Devamı..

   UYGAD'IN HUKUK İŞLERİ BAŞKANLIĞINA AV.BULUT MÜSLÜM GEZER GETİRİLDİ
  UYGAD'ın Hukuk İşleri Başkanlığına GEZER Hukuk Bürosu sahibi ve Tüm Hukukçu Dernekler Federasyonu Başkanı Av.Bulut Müslüm Gezer Getirildi. Devamı..

   UYGAD’IN DÜZENLEDİĞİ BÜYÜK GECEYE AZ KALDI
  Kısa adı UYGAD olan Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti’nin 1 MART 2017 tarihinde de düzenleyeceği “Anayasa değişikliği ve Başkanlık Sistemi” Konulu Panel’in tüm hazırlıkları tamamlandı. Devamı..

   UYGAD ÇITAYI YÜKSELTTİ
  Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti (UYGAD) “Anayasa değişikliği ve Başkanlık Sistemi” konulu Panel hazırlıklarını sürdürüyor. Devamı..
1 2 3 Geri İleri 
Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 74
Dün: 82
Toplam: 46250