banner
Uygad Büyük Bir Cemiyet Olacak

 

Üye müracaatları ve bölge temsilcilikleri ile ilgili yönetim kuruluna bilgi veren Canbekli, UYGAD’a gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bazı derneklerin aynı ilçede oturan üyelerini bile bir araya getiremediği bir dönemde UYGAD’ın birbirine çok uzak mesafede olan üyelerinin koşarak toplantıya katılmalarının ilerisi için ümit verici olduğuna dikkat çeken UYGAD Genel Başkanı Canbekli, şöyle devam etti:
“Gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. İlk defa merkez ofisimizde bir araya gelmiş bulunmaktayız. Kiminiz Halkalı, Bahçelievler, Şirinevler, Kağıthane'den, kiminiz, Üsküdar, Ataşehir, Pendik, Kadıköy, Tuzla'dan katıldınız. Hepiniz benim için ayrı bir değersiniz. Bu birliktelik inanıyorum ki Türkiye'de örnek olacaktır. Almanya'dan, Kıbrıs'tan, Azerbaycan'dan, Bursa’dan, Ankara ve İzmir'den, Mersin ve Adıyaman'dan katılım sağlayan arkadaşlarımız olacak. Hepinizin verdiği fikirler çok önemli. Büyük bir cemiyet olma yolunda ilerliyoruz, işimiz pek kolay değil bunun farkındayım ancak birlikten kuvvet doğar. Bu birlik ve beraberlikte sizde var olduğunuz sürece bu cemiyet örnek teşkil edecektir. Tekrar hepinize teşekkür ediyorum."

 

Toplantıya, Mehmet Derviş Canbekli’nin yanı sıra Bekir Hallaç, Ayetullah Coşkun, Müslüm Aktürk, Ahmet Al, Mehmet Zengin ve beraberinde Zafer Kerey, Abdurrahman Yeşildağ, Aydoğan Ahıakın, Mustafa Hakkı Sezgin, Mustafa Özbay, Zeki Barut katıldı.


Okunma Sayısı: 209


34.204.193.85
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Eklenen Video
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Dosya İndirme Panosu

Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Dernek Sitesi


Top