banner
Uygad'ın Yeni Başkanı MEVLÜT YÜKSEL

Kurucu Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli’nin kanser hastalığına yakalanması ve tedavisine ağırlık vermesinden sonra görevden affını istemesi nedeniyle yapılan Olağan Genel Kurul’da, Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti'nin Genel Başkanlığına Takvim Gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel seçildi.

Şişli’deki Crowne Plaza Otel’de gerçekleşen Uygad 2. Olağan Genel Kurulu'na tek adayla gidildi. Yapılan seçimde Takvim Gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel, genel başkanlığa getirildi. Divan Başkanı Av. Mustafa Kuran’ın önerisiyle de Kurucu Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli, UYSAD’ın Onursal Genel Başkanı oldu.

Toplantı sonrası cemiyet üyelerine verilen iftarda konuşan UYGAD'ın yeni başkanı Yüksel, dayanışma içerisinde faaliyet yürüteceklerini ifade etti.


Okunma Sayısı: 264


34.204.193.85
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Eklenen Video
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Dosya İndirme Panosu

Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Dernek Sitesi


Top