banner
Vizyonumuz ve Misyonumuz


Derneğimiz Mayıs 2016 yılında Mehmet Derviş Canbekli başkanlığındaki 7 kişiden oluşan kurucularla Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti adı altında kuruldu.

Derneğin amacı; yerel medya ve ulusal medyayı birleştirmek, uluslararası gazetecileri bir araya toplamak, diğer derneklerden farklı faaliyetllerde bulunmak, yerel medya sahiplerine maddi manevi imkanlar sunmak, haber ve reklam paylaşımı oluşturmak, sosyal faailetlerde bulunmak, projeler üretmek, toplumsal hizmetlerde bulunmak, eğitimler, seminerler düzenlemek, yurt içi ve yurt dışında faaliyet alanları oluşturmaktır.

 

Hem ulusal hem de yerel medyanın aynı çatı altında buluşma ve kaynaşmasını sağlamak. Medyanın sorunlarının ele alınacağı paneller düzenlemek. Eğitim seminerlerinin yanı sıra sosyal projeler hazırlamak. Gazeteci ve yazarların yararlanacağı tatil merkezlerinin oluşması için girişimlerde bulunmak. Büyük şehirlerde görev yapan üyelerimizi TOKİ aracılığıyla konut sahibi yapmak,Finans kaynağı bulamayan yerel medya ya finans kaynakları üretmek, reklam paylaşımı sağlamak.Her yıl geniş katılımlı etkinik düzenleyip, her dalda başarı plaketi sunmak ve sektöre yenilik getirmek başlıca görevlerimizden biriidir.

 

Doğru tarafsız ve ilkelerimiz doğrultusunda halkın sorunlarını paylaşmak,Hakk'a niyetle gereğini yapmak.Her ne olursa olsun dürüstlükten şaşmamak.Sadece yazarak değil,sosyal hizmetlerde de bulunmak en büyük hedeflerimiizden biridir.

 

 

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Eklenen Video
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Dosya İndirme Panosu

Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Dernek Sitesi


Top